Dodawanie komentarza

Do tematu: te dodatkowe wybuchy mogą

Komentarze do artykułu: Ładunki wybuchowe w WTC - zdjęcia

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

te dodatkowe wybuchy mogą

~e

2006-01-22 14:24:38

również być spowodowane tym, że eksplodowały np. inne zbiorniki paliwa (nie wszystkie na raz) , inne rodzaje materiałów, jak choćby butle z tlenem, lub to efekt rozprzestrzeniania się fali po pierwszym wybuchu

ODPOWIEDZ

zaplacie najpierw odszkodawani

~wierzacy katolik

2006-05-22 10:56:21

Juz niedlugo to bedziecie pisac ze nie zmiesciliscie naszych ludzi w stodole w Jedwabnym !! ale zaden ekspert nie wspomnial ze stodola mogla byc pietrowa!! tak w dol jak i w gore !! Dzieki Bogu ze mamy nareszcie swoich wielkich naukowcow od kodu Davinci to szybko sie udowodni Swiatu ze to Polacy napadli na Hitlerowcow i jescze bardziej niewinnych Bolszewikow.Juz teraz NASZ czlowiek nakrecil film o prawdzie historycznej ,tak ze jest wrwszcie nadzieja ze swiat zacznie NAM placic odszkodowania za mienia i a zwlaszcza za straty moralne.

ODPOWIEDZ

WTC

~Kon133

2006-10-09 09:22:45

Jak może eksplodować bak paliwa kilkanaście pienter niżej i to 7 razy??? zastanów się chłopie

ODPOWIEDZ

Zbiorniki Paliwa?

~Lol :P

2006-10-28 14:17:29

Buhahahahahahahahahahahahahahahahaha to zes mnie rozbwail niedosc ze kilkadziesiat pienter nizej wybuch(przypominam ze 7 pieter od aktualnego stanu wiezy czyli jak sie zawalala a nie od uderzenia samolotow) to jeszcze 7 zbiornikow paliwa ^^ z tego co wiem to boening 737 ma 4 zbiorniki paliwa ; d wiec impossible ;d

ODPOWIEDZ

bajdurzenie Bardala

~ RYCHO

2008-02-20 09:34:09

" na wszystkich poziomach -równocześnie ? czy wiesz co pleciesz ? aby uzyskać taki efekt
    specjalistuczne firmy dokonują setek obliczeń -za duże pieniądze.
    a o tym , że duża grupa (narodowościowa wzięła na TEN DZIEŃ urlopy to też zbieg zdarzeń ?
   
   

ODPOWIEDZ

JAKIE BUTLE?!!!

~Grzesiek23

2007-11-16 22:10:09

Moze wentylacja sie wydostawal ten pyl?????? HEHE.
   Mam ten film z ktorego sa te klatki wyciete i mysle ze
   chcieli zrobic wielkiego zametu z powodu tych
   wiez aby miec pretekst do wojny z Irakiem i
    Afganistanem a polacy sa tam tylko najemnymi
    wojskami!!!! Poczytaj sobie o naszych wojskach
   ktore pojechaly do tych kraji!!!! Jakie maja
   zaopatrzenie. I OGLADNIJ SOBIE TEN FILM TO
   MOZE ZMIENISZ ZDANIE NA TEMAT TYCH ATAKOW!!!!

ODPOWIEDZ

nie wierze

~carlos

2009-05-08 21:34:21

Jeżeli oglądaliście kiedykolwiek Oficjalne materiały np NG bądź Discovery na temat tego w jaki sposób zapadały/waliły się wieże... to napewno byście tego w taki sposób nie zamieścili. Konstrukcja WTC opierała się o stalowe belki... stropy pięter powyżej miejsca udeżenia samolotu w momencie walenia się wieży zaczęły składać się jak domek z kart. Jedno kladło się na drugie później drugie na trzecie i tak powstał przekłądaniec... jak tort z kilkoma warstwami. W materiale NG pokazano symulacje w której pierwsze zaczeły się składać piętra i działało to od środka...czyli: Piętra zaczęły się na siebie nakładać a dopiero potem ściany zawnętrzne nie mając podpory zaczęły się łamać. Konkluzja? Piętra, które nakłądały się na siebie wyrzedzały widoczną linię walenia się ścian o około 5 pięter.
   
   Czyli pokazane przez was kadry to wedłóg mnie i NG nic innego jak dowód na teorie nakładających się stropów.
   
   Ja osobiście też uważam, że coś jest nie halo z tymi WTC... jednak ten dowód do mnie nie przemawia.
   
   Pozdrawiam
   
   (NG- National Geographic)

ODPOWIEDZ

bloody

~bloody

2009-07-20 22:29:34

jak się zawala 50 tys. ton i zgniata poniższe segmenty konstrukcji to jak myślicie filozofowie? Co się dzieje wewnątrz nich? Zostają wyciskane - jak pryszcze. Rozpryskują się i rozsadzają. Mnóstwo było takich języków materii wylatującej bokiem, widocznych na video, a Wy znaleźliście po trzy i mścisię się nad nimi nieudacznie:) Pułap prężenia ruiny był nieregularny i na pewno wewnątrz mógł być nawet o kilka pięter niżej niż widoczna na zewnątrz linia gruzu i dymu. Postarajcie się o lepsze materiały i dowody dla spełnienia Waszej wybuchowej teorii;)

ODPOWIEDZ

do bloody

~werv

2011-09-06 15:13:49

puk puk w czółko

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę