Dodawanie komentarza

Do tematu: pytanie

Komentarze do artykułu: Ładunki wybuchowe w WTC - zdjęcia

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

pytanie

~miki

2011-04-06 19:33:08

Witam. Co do tych miejsc wybuchów zastanawia mnie jedna sprawa. Czy nie ma możliwości że pod wpływem zapadających się pięter na niższych powstawało ciśnienie które np wypychało okna i powodowała taki efekt??

ODPOWIEDZ

heh

~kobi

2011-05-03 15:40:52

na zdjęciach widać, że wybuchają ładunki...poza tym słyszałeś wypowiedzi strażaków...inne katastrofy drapaczy chmur? samolot wleciał, ale zniszczonych było "tylko" kilka pieter - całość nie zawaliła się;P

ODPOWIEDZ

odp

~miki

2011-05-03 21:58:44

No wiem o tych wszystkich rzeczach ale zastanawiam się czy nie było takiej możliwości

ODPOWIEDZ

Wystarczy obejrzeć filmy...

~maniek

2011-05-04 15:21:03

Na filmach idealnie widać, że tuż pod zawalającymi się i lecącymi gruzami następują wybuchy. A jeśli kolego MIKI sądzisz, że to ciśnienie wypycha dym i kurz przez okna to odpowiedz sobie, dlaczego tylko na pojedynczych piętrach bardzo od siebie oddalonych?. Proponuję obejrzeć sobie w necie "controlling demolitions" - wyburzenia kontrolowane. Tam zobaczysz wytłumaczenie swojego pytania o "ciśnienie". Zobaczcie sobie zdjęcia stalowych filarów WTC ściętych jak nożem pod kątem. Tak nie tnie żadne inne ciśnienie, tylko te kontrolowane w czasie wyburzania.
   Portal www.wtc.hotnews.pl doskonale otwiera oczy na to, co stało się wtedy w WTC i teraz z Bin Ladenem.
   
   Pozdro

ODPOWIEDZ

Kontrolowane wyburzenie

~Bum bum

2012-10-14 18:35:21

Nikt nie wyburza budynku od góry, na wszystkich filmach przedstawiających kontrolowane wyburzanie widać, że ładunki wybuchają od dołu do góry. W przypadku wtc jest na odwrót. W budynki wtc uderzyły samoloty, nawet jeśli były by podłożone ładunki to jak przewidzieć w które miejsce budynku uderzy samolot? Czy uderzający samolot nie uszkodzi ładunków, połączeń itd.? Jak przewidzieć czy ładunki nie wybuchną podczas uderzenia? Kto miałby zdetonować ładunki i z którego miejsca? Gdzie tysiące metrów przewodów? Gdzie wyburzone ściany działowe w budynku, które zawsze się usuwa przed burzeniem? Gdzie, gdzie, gdzie... ? No własnie miliony pytań brak odpowiedzi. Kontrolowane wyburzenie do bardzo, bardzo skomplikowany proces, w którym wszystkie czynniki muszą być wiadome. Nie można dopuścić do pozostawienia pewnych kwestii przypadkowi. Dlaetego teoria o kontrolowanym wyburzeniu jest wątpliwa. Bardzo wątpliwa...

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę