Dodawanie komentarza

Do tematu: Coś tu jest nie tak.

Komentarze do artykułu: Dane techniczne WTC

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Coś tu jest nie tak.

~prospero

2006-01-10 09:39:12

To co tu jest wypisane ma tyle wspólnego z konstrukcją co kot napłakał,dane statystyczne i nic więcej.Nie tego oczekiwałem po stronce która ma nas biednych oświecić,Zajmijcie się lepiej Bursztynową Komnatą może będzie się z czego pośmiać.

ODPOWIEDZ

odpowiedz do prospero

~bama_boy

2006-10-06 13:30:59

Zawsze sam mozesz zrobic stronke z taka trescia jaka ci bedzie odpowiadala. Pytanie czy komus innemu przypadnie do gustu flecie...

ODPOWIEDZ

?

~sofer

2007-01-21 17:45:27

przecież to stronka z danymi technicznymi a nie konstrukcyjnymi
   weź nie pakuj tu danych statystycznych bo to zupełnie co innego
   
   ale oczywiście DANE KONSTRUIKCYJNE TEZ BY SIĘ PRZYDAŁY np jakieś plany przekroje

ODPOWIEDZ

Mnie bardzo interesuja

~budowniczy

2007-05-16 19:36:57

Mnie bardzo interesuja projekty i szczegolowe dane techniczne WTC, poniewaz pragne sobie postawic takie wieze u siebie na podworku za domem ;) Metal juz zaczalem zbierac - mam dwie tony :)

ODPOWIEDZ

Re: Coś tu jest nie tak

~Orion

2008-09-25 10:35:38

Być może za kolejne 100 lat (wg prawa USA) odtajnią "nowe akta" w tej sprawie i dowiemy się prawdy. Do tego czasu ta i inne strony będą karmić nas bajkami i teoriami spiskowymi. Fabrykowanie różnego rodzaju dokumentów już dawno doprowadzono do perfekcji. Co do danych technicznych tego budynku i rzeczywistej przyczyny jego zawalenia: 1. brak pełnych danych uniemożliwia stwierdzenie ponad wszelką wątpliwość że zostały zburzone, czy też nie zostały zburzone celowo; 2. wszyscy widzeli uderzenie samolotów - pytanie jednak brzmi: czy była w nich załoga? dlaczego obrona powietrzna USA nie zestrzeliła ich jeśli mieli pewność, że to teroryści?; 3. ludzie, którzy zginęli w budynku zasługują na święty spokój, a ich rodziny na prywatność - uszanujmy to.

ODPOWIEDZ

dane techniczne

~Jerzy Jaśkowski

2008-11-10 00:42:29

Niestety wiara, że wszyscy widzieli coś w TV jest podobna do wiary małego jasia widzącego za drzewami wilki.
   
   Po pierwsze widzieliście Państwo zdjęcia nie wiadomo skąd i jak zrobione. Już w pierwszym dniu pokazano 14 ujęć pierwszego, rzekomo niespodziewanego uderzenia, niektóre tylko 1-2 sek. Jak wyglądają zdjęcia robione " na poczekaniu" można się zorientować oglądając TV reality lub you tube.
   
   Tak więc proszę nie mówić, że wszyscy widzieli. Ludzie widzieli, to co im podano w komentarzu filmowym.ale zupełnie nie myśleli.
   
   Po drugie, przez pewien czas pokazywano zdjęcia rzekomego Bin Ladena. Po którym takim pokazie nie wytrzymałem i wysłałem do 5 redakcji TV zapytanie: dlaczego tak wiarygodna redakcja pokazuje tak szmatławe, żle zmontowane zdjęcia. Ibin laden się ruszał a woda za nim nie. Tylko TV 4 odpowiedziała mi, żę faktycznie zdjęcia nie są najbardziej wiarygodne ale takie dostali od CIA.
   
   Po trzecie chyba wszyscy państwo zapomnieliście, jak spikierka TV1 swego czasu podała, że wszelkie materiały o tej sprawie będą pochodziły od CIA i nie będą komentowane inaczej.!!!
   Tak więc bardzo ostrożnie proszę z twierdzeniami wszyscy widzieli. A zawalającego się ok. godziny 16.00 trzeciego wieżowca nikt nie widział. Czy to znaczy drogi panie, że się nie zawalił?!!
   Zawsze to ci się widzi i słyszy wypada przesiać przez sito szkolnej wiedzy technicznej.
   
   

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę