Dodawanie komentarza

Do tematu: O TO PRAWDZIWA PRAWDA!!!

Komentarze do artykułu: Dane techniczne WTC

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

O TO PRAWDZIWA PRAWDA!!!

~Galaktyczny

2011-07-13 14:12:16

Jestem w posiadaniu naprawdę niezbitych dowodów że zamachy z 11 września 2001 były przeprowadzone celowo!!!
   Dojście do prawdy zajęło mi i ludziom z którymi razem współpracowałem mnóstwo czasu i wysiłku
   Przestudiowałem wszystkie materiały i stwierdzam że to zbrodnia na niesamowitą skalę.
   Jakie rezultaty miał odnieść ten zamach?
   Celem zamachu miało być rozpętanie globalnej wojny na tle religijnym.
   Rezultatem tego miała by być III wojna światowa między Muzułmanami a zachodem, a potem dalej z Rosją i Chinami i dalej resztą świata. Ludzkość by się wytępiła w wyniku wojny atomowej.
   Ale najbardziej porażające było odkrycie kto za tym zamachem stanął i jakie miał z tego korzyści.
   A kto mógł mieć największe korzyści z tego zamachu, - ja się pytam....
   To będzie trochę szokiem dla wszystkich i niesamowicie nieprawdopodobne, ale z analizy faktów które dokonałem wynika że za zamachem stoją Kosmici.
   Tak to kosmici chcieli wykorzystać nas durnych ludków byśmy się wybyli, wystarczy spojrzeć trzeźwo na na fakty by to naprawdę zrozumieć.
   
   Pozdrowienia dla tych którzy wyrwali się z Matrixa

ODPOWIEDZ

Odp:"O TO PRAWDZIWA PRAWDA!!!"

~Menedagara

2011-09-11 09:24:16

Jesteś pierdolnięty człowieku. Z czeoś takiego się jaj nie robi. Tyle.

ODPOWIEDZ

to trzeba miec nasrane w glowi

~trzezwy

2011-09-19 21:43:05

e.
   ludzie sa takimi debilami, ze sie w glowie nie miesci. za duzo archiwum X. polecam jakies dobrego lekarza, ewentualnie zmienic bo te psychotropy rujnuja ci zycie - choc z drugiej strony na pewno jest ono kolorowe.

ODPOWIEDZ

Kosmici nas olali juz dawno.

~Kosmita

2011-10-08 22:57:03

kosmici to by nas zalatwili "promieniem".......Po co im wysadzanie budynkow.Ja to sie martwie o naszych rodzimych kosmitow z W-wy ktorzy maja swoja baze na Wiejskiej w takim okragłym UFO..
   Ci to nas napewno wysadza i zalatwia na amen.

ODPOWIEDZ

prawda

~luk

2012-10-12 13:26:56

Jezeli wierzysz w to co napisales to szczere wyrazy wspolczucia

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę