Dodawanie komentarza

Do tematu: idę sobie

Komentarze do artykułu: Nagranie, którego jeszcze nikt nie widział...

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

idę sobie

~Mietek

2011-09-11 10:27:02

idę sobie w centrum Warszawy, jak zawsze mam aparat fotograficzny z opcja nagrania filmu w kieszeni, słyszę lecący samolot, wyjmuję aparat kieruję na PKiN i filmuję, potem mamy bum, potem czekam na drugie bum, kiedy je mam biegnę do najbliższej agendy TV i anonimowo oddaję film technicznie doskonały, bez drgań, taki ze mnie super amator

ODPOWIEDZ

faktycznie

~marek

2012-04-14 15:54:03

im więcej się o tym dowiaduje tym mniej kleji mi się ta teoria to nagranie tylkko potwierdza przypuszczenie

ODPOWIEDZ

faktycznie

~marek

2012-04-14 15:54:22

im więcej się o tym dowiaduje tym mniej kleji mi się ta teoria to nagranie tylkko potwierdza przypuszczenie

ODPOWIEDZ

Nic dziwnego

~Dawid

2013-09-13 16:39:46

No, tylko że to jest nagranie jak drugi samolot uderza w wieżę, więc ktoś po prostu filmował płonącą pierwszą wierzę, gdy nagle doszło do drugiego uderzenia. Film nie jest z perspektywy ulicy więc nie było tak że ktoś szedł, usłyszał samolot, wyciągną telefon ze statywem z kieszeni i zaczął kręcić... I nie ma nic dziwnego w tym że ktoś wyją kamerę ze statywem, ustawił ją być może na dachu i zaczął kręcić.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę