Dodawanie komentarza

Do tematu: rewelacja?

Komentarze do artykułu: Minuta po minucie

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

rewelacja?

~Jotem_45

2005-09-11 01:48:49

Kompletna bzdura, obliczona na wprowadzenie w błąd kogoś, kto nie ma pojęcia o elementarnych zasadach funkcjonowania kontroli lotów, i cywilnej i wojskowej. Powołuje się na raport komisji, ale nie cytuje jego treści, a biorąc pod uwagę powszechną nieznajomość języka angielskiego w Polsce a zwłaszcza terminologi specjalistycznej może tłumaczyć sobie w zupełnie dowolny sposób, Interpretacja faktów naciągana do nieprzytomności " Flight 11 ląduje w okolicy: najprawdopodobniej w bazie wojskowej Griffiss Air Base (NEADS: północno-wchodnia baza NORAD)". Mam uwierzyć, że lądowanie pasażerskiego samolotu w bazie wojskowej dałoby się ukryć? A pasażerów zapewne załoga bazy wymordowała, nieprawdaż?
   Ja proponuję znacznie bardziej prawdopodobną hipotezę, która ma ŧą zaletę, że przynajmniej teoretycznie dałaby się zachować w tajemnicy. Oto ona: CIA podsuwa znanej sobie grupie terrorystów samobójców z Al Kaidy pomysł ataku, sugerując jednocześnie datę i możliwe cele. CIA jest w stanie ułatwić terrorystom i szkolenie i przedostanie się na pokład samolotów, jest również w stanie kontrolować by zaatakowano właściwe cele - w tej hipotezie jeden z samolotów chciał wykonać coś niezgodnego z planem i dlatego został zniszczony "w polu". Co na to powiecie? Czy nie bardziej możliwe od kombinacji o których wiedziałoby tysiące ludzi?

ODPOWIEDZ

Rewelacja

~Dociekliwy

2005-09-11 02:11:42

Musisz wypełnić wszystkie pola!!!
   Zgadzam się z tą wypowiedzią. Służby specjalne mają możliwości wykonać każde zadanie z "cienia". Tylko komu na tym zależało i jakie cele były w planie. A tak na marginesie - Dlaczego jeszcze nie odtajniono materiałów na temat śmierci prezydenta Kenedy`ego. Czyżby tam również były niespodzianki dla obywateli ???

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę