Dodawanie komentarza

Do tematu: TERRORYŚCI ŻYJĄ....

Komentarze do artykułu: Gdzie są terroryści?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

TERRORYŚCI ŻYJĄ....

~OLIVER HAZARD PERRY

2006-03-20 09:55:41

TERRORYSCI ŻYJĄ,WIĘC PEWNIE NAPRAWDĘ MIELI POWIĄZANIA POZA ZIEMSKIE,BO JAK SAMOLOTY UDERZYŁY W WTC,TO NASTĄPIŁ WYBUCH.OZNACZA TO,ŻE PRZEŻYLI WYBUCH,ALE JAKIM CUDEM.WIELE BZDUR MÓWI SIE NA TEMAT TEGO ZAMACHU.PEWIEN PODGŁUPIASTY ANTYAMERYKANIN STWIERDZIŁ,ŻE NA MIEJSCU ATAKU,NIE BYŁO CIAŁ OFIAR,CZYLI PASAŻERÓW Z PORWANYCH SAMOLOTÓW....TYLKO RĘCE OPADAJĄ NA TAKĄ GŁUPOTĘ....

ODPOWIEDZ

ładze w USA doskonale wiedza..

~BeetelPL

2006-04-30 05:29:19

władze w USA doskonale wiedza kto zorganizował zamach. Ci sami terroryści pozadają irackiej ropy naftowej. tak samo jak pożądali jej w Kuwejcie Iranie itd..

ODPOWIEDZ

Osama

~GG 9033093

2006-05-31 07:46:03

Jeszcze leprze jest to że po"ataku"samolot Osamy mógl jako jedyny wylecieć z usa dlaczego,a no dlatego że rząnd USA razem z Izraelem zaplanował to a wypuszczenie Osamy z USA było wpuszczeniem ludźi w maliny.
   Skoro go wypuścili to automatycznie stał się współwinny czyli nie zacznie sypać Buscha bo by zostal skreślony a samemu terroryscie Buschowi nikt niczego nie udowodni bo nikt nie widźiał jak Osama wsiada do samolotu.

ODPOWIEDZ

trgt

~niewzane

2006-12-10 09:27:25

tak to prawda nie raz juz slysalem taka wersje i czytalem nie jedna ksiazke np. III wojna Światowa - polecam. pozatym to zydzi to zaplanowali i to ch sprawka dlaczego dnia 11 wrzesnia 2001 r. nie przyszedl zaden zyd do pracy w wtc ? ciekawe co? najwiecej pieniedzy idzie na izrael tez ciekawie .. ciekawe rozniez jest to ze najbogatsi w usa sa zydzi ? to jest kurwa jakis cyrk! bush jest tylko pionkiem zydzi go ustawili i ma robic to co im powie niestety taka jest prawda i jebie mnie jaki komentaz sie znajdzie teraz po dmoim

ODPOWIEDZ

żydzi?

~Zbigniew

2007-01-23 05:36:08

JESTEM BARDZO CIEKAW tych żydów o których jest mowa w komentarzu wyzej
   naprawde ciekawe czy rzeczywiście brakowało prezesów firm na liście ofiar, czy ktoś to sprawdził, czy bankiet o 8:00 rano (o którym mowa w loose change) może być prawdą czy to banialuk

ODPOWIEDZ

WTC

~apacz

2007-07-13 12:39:44

To nie Żydzi. To Indianie upomnieli sioę o Swoje.

ODPOWIEDZ

WTC [*]

~Ciekawe

2007-11-30 16:35:38

Naprawde podziwiam osoby, ktore tak pieknie przeklinaja na tej stronie...osobiscie bylo by mi wstyd w tak ordynarny sposob wyrazac swoja opinie.A co do komentarza o zydach jestem ciekawa skad pan mogl znalezc lub uslyszec takie informacje?Ciekawe...Mysle, ze co do terrorystow mozna by sie zastanowic:
   a)w kazdym samolocie powinny byc spadochrony
   b)bynajmniej nikt nie przezylby wybuchu
   Moze torys z nich stchorzyl?Ciekawe....
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   Ps-Mam prosbe do wszystkich internautow mysle, ze na takiej stronie nie powinno byc przeklenstw uszanujmy te osoby i zachowajmy godnosc i kulture osobista.

ODPOWIEDZ

asd

~virq

2008-06-30 02:43:54

Oficjalne fakty..oficjalnymi faktami. Mnie zastanawia dlaczego budynki zawalily sie tak jakby byly wysadzane, dlaczego akurat w tym czasie nie bylo w wtc psow(normalnie zawsze tam byly) ktore moga wykryc ladunki wybuchowe i dlaczego akurat poltorej godziny przed wypadkiem cale zloto kuwejskie zostalo wywiezione.

ODPOWIEDZ

jutu

~Radek15

2008-07-05 11:33:10

człowieku, oglądałeś niewygodne fakty? tam wszystko jest dokładnie opowiedziane :]

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę