Dodawanie komentarza

Do tematu: atak na WTC

Komentarze do artykułu: Magiczni pasażerowie

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

atak na WTC

~Edward P

2005-12-27 03:17:14

Moje zastrzeżenia wzbudził atak na Pentagon. Jakim cudem wkrótce po uderzeniu nie było widać żadnych szczątków rozbitego samolotu?

ODPOWIEDZ

jakim cudem?

~daro

2006-08-31 13:51:52

cudu nie było, tak jak i samolotu.

ODPOWIEDZ

to samo

~Natasha

2006-10-25 06:02:07

było z samolotem 93 tez bo nim nic nie znaleziono najprawdopodobniej on spokojnie wyladował w innym miejscu a pasazerowie zostali przewiezini do bustego budybku NASA i tam zamordowani przez amerykanski rzad

ODPOWIEDZ

bzdury

~Adun

2007-05-05 19:16:30

bzdura.. bylo duzo czesci samolotu ale dajesz sobie wmowic wszystko co Ci na takiej madrej stronie jak ta powiedza i powtarzasz bajeczki...
   moj nr gg 1077112 jesli chcesz pogadac...

ODPOWIEDZ

Lot 93

~Blue

2007-05-27 09:57:07

A według mnie to samolot rozwalił się na tym polu w Pennsylvani, ale widok porozrywanych ciał i zakrwawionego wraku był tak przerażający że nie można było pokazać tego w TV. Prawdą jest to że nigdy się nie dowiemy co się stało, bo skoro rząd był zdolny do przeprowadzenia takiego zadania, to jest też zdolny do uciszenia wszystkich tych którzy znają prawdę. Według mnie to zamachy z 11 września to wina rządu Amerykańskiego, ale na pytanie gdzie są ludzie z Lotu 93 i 77 nie potrafię odpowiedzieć.

ODPOWIEDZ

prawda!

~9849682

2007-08-29 13:36:10

nie byylo zadnego samolotu! wyobrazcie sobie samolot tak wielki wbija sie w pentagon zostawiajac dziurke srednicy 5 m! potem znika! to troche daje do myslenia! nie bede tu opowiadac i wam udowadniac zobaczcie sobie "Loose change" albo inny tego typu film a pokapujecie i przestaniecie pisac takie bzdury ze tam byl samolot! to samo i w 2 przypadku! dlaczego w ziemi byla tylko dziura??? a gdzie samolot, gdzie ciala, gdzie podzialo sie prawie 100 ton szelastwa? bo chyba raczej nie wyparowalo nagle? heh szkoda mi niedowiarkow zamknietych na inne teorie poparte bardziej realistycznymi dowodami niz te ktore podaly media. pozdr.

ODPOWIEDZ

LOOSE CHANGE 3

~BLUE

2008-03-15 22:11:35

Ma ktoś ten film??? Oglądnąłbym... Ja widzę że Amerykanie (tzn rząd) ładnie to wszystko zaplanował i przeprowadził. Jak można było zabić tylu niewinnych ludzi??? Dranie!!!

ODPOWIEDZ

moje 3 grosze

~Pur

2008-03-11 17:39:55

Zgadzam się z większością, na tym filmiku -> http://www.pentagonstrike.co.uk/pentagon_po.swf są wyraźnie pokazane dowody. Ludzie być może zostali na lotnisku... Niestety, prawdy raczej się nie dowiemy.

ODPOWIEDZ

Pentagon

~ktos

2008-11-15 20:28:22

No wlasnie ciekawe przy pentagonie nie bylo czesci samolotu. Co więcej rozmiary dziury i uszkodzenia nie wskazują na to by był to samolot .
   
   Prosze oto link do filmu analizującego te zdarzenia:
   http://video.google.com/videoplay?docid=3803479213130455881
   
   Widocznie też bylo widać jak jeszcze strażacy gasili pożar linie dachu

ODPOWIEDZ

---

~L

2009-04-11 20:00:47

zgadzam się z Adun były części oczywiście ... szkoda że nie od tego samolotu co "podobno" uderzył w budynek ... radze oglądną film WTC niewygodne fakty tam jest wszystko wyjaśnione ... coś podobnego do tej strony , od kiedy go obejrzałem zmieniłem zdanie o amerykańskim rządzie i o tym co nazywają faktami o atakach terrorystycznych :/

ODPOWIEDZ

Obejrzyjcie tą komputerową

~gixer

2010-01-01 17:49:02

symulację uderzenia Boeinga 757 w pentagon.
   
   http://www.prisonplanet.com/articles/july2006/010706casestudy.htm

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę