Dodawanie komentarza

Do tematu: Hmmmm....

Komentarze do artykułu: Magiczni pasażerowie

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Hmmmm....

~Marek

2005-09-08 06:41:52

To fakt, ale można go podważyć. Najbardziej zastanawia mnie lot 93. Bo ani samolotu ani ofiar... Ale z pozostałymi lotami... nie byłbym taki pewny. Może coś spowodowało, że rodziny nie wystąpiły o rekompensaty i rząd nie wciągnął ich na listy. Nie wiem. Za dużo ludzi żeby ukryć taki przekręt.

ODPOWIEDZ

w usa wszystko jest mozliwe

~konku

2005-09-22 15:11:46

niedawno przyjechał do mnie znajomy z usa, (wyjechał gdzies pod koniec podstawówki) i pół dnia się kłucił ze mna twierdząc że w iraku nie gina amerykanie, a jeżeli juz ktoś ginie to sa to iraccy żolnierze szkoleni przez usa - ot siła propagandy :)

ODPOWIEDZ

masz rację

~bery

2006-11-10 01:52:34

Amerykanie to specyficzny naród, któremu wszystko da się wmówić i nawet nie trzeba tego za bardzo maskować i udoskonalać, bo i tak się nie zorientują. To naród, którego bardzo łatwo można oszukać, we wszystko uwierzy, co podadzą w TV, w szkole, napiszą w gazetach. Przypomnijcie sobie tylko, jak zachowywali się Amerykanie, gdy jeszcze paliły się wieżę WTC: stali pod samymi wieżowcami i filmowali wszystko, albo po prostu się gapili, zamiast zabierać tyłek i uciekać. Nie, bo oni przeciez czują sie bezpieczni, przeicież nikt i nic nie może im zagrozić, w końcu są Amerykanami! Ale tak naprawde, to Amerykanom nie trzeba terrorystów, ani bomb...wystarczy trochę śniegu lub wysoka temperatura i jest KATAKLIZM.

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę