Dodawanie komentarza

Do tematu: Szczerze kogo to wszystko...

Komentarze do artykułu: Świadome wyburzenie WTC7

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Szczerze kogo to wszystko...

~matt

2006-01-16 05:31:39

..juz teraz obchodzi! prawda taka ze wlascicile wszysko zorganizowal. Koncern ubezpieczeniowy najwiecej stracił - pozornie bo pewnie juz chwile poznioej od aktow terroru glupi amerykanie wplacili ubezpieczalni kilkukrotna kwote ..niby straty :] PROSTe.. i rzad mial powod aby zaaatakowac pola naftowe ! PROSTEE! co wy tu jescze chcecie weszyc !? wszystko jasne..

ODPOWIEDZ

ano..

~Tomas

2007-11-18 22:58:52

może w końcu uda się udowodnić to, co już wszyscy wiemy, że to nie jest wojna przeciwko terroryzmowi tylko wojna o rope i wielkie pieniądze.. To Bush jest terrorystą nr 1. Wiecie ile wojna już kosztowała Amerykanów? 410 mld dolarów!! I po co to? po to, żeby "stabilizować sytuacje".. a gówno!! po to, żeby firmy produkujące czołgi, samochody wojskowe, broń etc.. mogły sobie trochę przyrobić..

ODPOWIEDZ

Nic tu nie jest jasne.

~Zniczek

2008-07-02 13:50:46

I chyba prawie wszyscy wierzą w wersję oficjalną. Nie wiem czy na tej stronie jest o tym, ale mnie opowiadał kolega z Libanu, że w tym fatalnym dniu, w WTC nie było 5000 żydów, którzy byli tam zatrudnieni.

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę