Dodawanie komentarza

Do tematu: No no

Komentarze do artykułu: Świadome wyburzenie WTC7

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

No no

~Myszka

2006-03-06 02:44:45

Jestem w stanie uwieżyć w to że WTC 7 zostało celowo wybużone,ale nadal nie rozumiem dlaczego.Co im ten budynek przeszkadzał.

ODPOWIEDZ

Świadome wyburzenie WTC

~Wojtas

2006-04-06 11:24:18

To proste amerykanom kończy się ropa!!! Skąd wziąść??? wiadomo!!! Wtargnąć siłą dom państw posiadających te zasoby?? nie ładnie!! żeby to zrobić trzeba mieć powód!!! a tym powodem był patak na WTC!!! oczywiście przez B-Ladena i jego Ekipe!!!

ODPOWIEDZ

polecam

~Mad

2006-04-24 13:03:16

polecam ww.maxior.pl jak komus bedzie zależało to wyszuka filmik o ataku na pentagon podobno bujda i są dowody na to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ODPOWIEDZ

nikt nie wie jak odpowiedzieć?

~gradi

2006-06-19 04:38:17

no po co im było niszczyć ten budynek, bo jakoś tego nikt nie wyjaśnił.

ODPOWIEDZ

bajki

~.lamer

2006-08-13 07:20:25

dajecie sobie wciskac ciemnotę:-) W WTC wbił się samolot , kóry prawie nie spalił paliwa lotniczego - temperatura spalania takiego paliwa ma się nijak do temperatury pożaru w zwykłym budynku. Zraszacze to tam wyparowały po kilku minutach:-D
   Ten tekst ma w sobie tyle prawdy co filmik, kóry miał udowodnić, że w Pentagon nie udeżył samolot. Hieny próbują zaistnieć wykorzystując każdą tragedię - pamietajcie o tym.

ODPOWIEDZ

odp.

~red.nacz.

2006-08-26 18:39:36

"dajecie sobie wciskac ciemnotę:-) W WTC wbił się samolot , kóry prawie nie spalił paliwa lotniczego"
   
   w WTC 7 wbił się samolot??? Ciekawa wersja...
   
   "Hieny próbują zaistnieć wykorzystując każdą tragedię - pamietajcie o tym."
   
   w jaki sposób? Dopłacając do hostingu strony, jej obsługi i bezinteresownej promocji???
   
   lamer = lamer i tak pozostanie.

ODPOWIEDZ

Hmmm

~Normalny

2006-08-28 04:18:33

A kolega Lamer ma jakieś dowody na potwierdzenie swojej wiary? Ot takie słowa w stylu "bo wszyscy widzieliśmy w telewizji". Przypomnę tylko, że oficjalne stanowisko władz Nowego Jorku jest takie, że w wyniku dużego pożaru i groźby niekontrolowanego zawalenia postanowiono na poczekaniu wysadzić budynek w sposób rzecz jasna kontrolowany (tej informacji brakło w artykule). Więc pytam, bo i w dzień po tej tragedii pytałem: jakim cudem wyliczono, zaprojektowano, przeanalizowano i zamieszczono ładunki w ciągu kilkunastu minut? Dziwi mnie tylko, że ciągle się podaje, że budynki według oficjeli same się zawaliły. Oficjalnie podano, że zostały wysadzone.

ODPOWIEDZ

zawalenie

~krisbdg

2006-09-05 09:01:49

...wg textu bylo to kontrolowane wysadzenie...tylko dlaczego w czasie zapadania sie wiezowcow jako pierwsze zaczely zawalac sie pietra powyzej pozaru (miejsca uderzenia samolotow) a pod ich ciezarem reszta budynkow????? podzczas wysadzenia kontrolowanego budynek zapada sie od miejsca zamontowania ladunkow wybuchowych....
   ....druga kwestia, wg mnie i wielu innych osob budynki zawalily sie na skutek oslabienia konstrukcji nosnej wiezowcow, a nie tylko pozaru jak mozna przeczytac na tej stronie. wpadajace samoloty powaznie uszkodzily szkielet budynkow a wysoka temperatura tylko dolozyla swoje sily do katastrofy...
   mimo wszystko mysle, ze ten serwis jest bardzo ciekawy i kto wie moze naprawde bylo tak jak jest to tu opisane
   pozdrawiam i lacze sie w bolu z bliskimi osob, ktore stracily zycie w tym tragicznym dniu

ODPOWIEDZ

sprost. do zawalenie

~krisbdg

2006-09-05 09:07:22

moj komentarz dotyczy wierz WTC a nie budynku WTC 7

ODPOWIEDZ

WTC7 a nie WTC1,2

~marsic

2006-09-06 01:02:57

Chodzi o to, że kontrolowane wysadzenie rzekomo miało miejsce w budynku WTC7, a nie w wieżach, w które uderzyły samoloty.

ODPOWIEDZ

prawda

~O`rety

2006-09-17 10:30:38

W pierwszej części mówicie o wieży FIT w Los Angeles a dalej to już FIT w Las Vegas! Można powiedzieć pomyłka ale można też zarzucić brak profesjonalizmu, co rzuca niestety cień na całość podawanych informacji.

ODPOWIEDZ

odp.

~red.nacz.

2006-10-02 14:22:27

błąd poprawiono, dziękuję za uwagę (dlatego pod artykułami są fora dyskusyjne).

ODPOWIEDZ

WTC 7

~Kon133

2006-10-10 19:03:23

Terrorystom zależalo na zniszczeniu nietylko wierz WTC ale całego kompleksu WTC czyli siedmiu budynków wchodzących w kompleks.

ODPOWIEDZ

tyu

~twet

2006-12-10 09:40:12

haha nie rozsmieszajcie mnie... wszystkie byly zburzone celowo i nie bin ladena tylko przez zydow... po tym zdazeniu trudno dostac zielona karte czy jakies inne dziadostwa do tego dollar spada .. tego ccieli rzydzi

ODPOWIEDZ

ye

~tyi

2006-12-10 09:43:51

zadajecie takie pytania .. "dlaczego" napiszcie na gadu 3659772

ODPOWIEDZ

Ja wiem swoje

~Myszka

2007-03-06 05:33:47

Nie wiem czy zdajecie sobie z tego sprawe ale cały kąpleks był ubezpieczony na wypadek ataku. Należy napisac że był ubezpieczony na dość dużą kwote ( jak znajde to podam dokładną). Poza tym sam właściciel się przyznał że WTC 7 nakazał sam wybużyć. Więc ja nie mam żadnych wątpliwości. W tym wszystkim chodziło jedynie o pieniądze i to jest najbardziej przykre.

ODPOWIEDZ

A ja wam powiem tak...

~wlany

2007-06-15 06:28:30

Moim zdaniem każdy z budynków WTC, a może nawet każdy budynek powyżej x pięter w USA ma opracowany plan tzw. awaryjnego wyburzenia. Tzn. istnieje dokumentacja gdzie, jakiego rodzaju i jakiej ilości umieścić ładunki aby w miarę bezpiecznie zawalić obiekt. Dokumentacja ta powstaje zaraz po wybudowaniu albo nawet w trakcie projektowania budowli.
   Ktoś może się przyczepić, że do budynku wnosi się kupę sprzętu i takie wyliczenia mogą być błędne, ale czym jest masa tych 100 drewnianych biurek i komputerów przy masie budynku?
   Mając taką dokumentację można wysadzić budynek w kilkadziesiąt minut bez problemu bo nie traci się czasu na obliczenia i analizy - one już są gotowe...

ODPOWIEDZ

Jak to naprawdę było??

~dominik144

2007-07-01 16:15:08

oglądałem wiele filmów o 11 września. Jedne potwierdzają słowa rządu USA a inne hipotezy o tym że to nie do końca były ataki terrorystyczne i że ALKAIDA NIE BRAłA W TYM UDZIAłU. Dowiedziałem się też o tym ile tys. kg złota znajdowało sie pod jedną z bliżniaczych wież po zamachu ponad połowa zniknęła a na fimach przed wbiciem sie samolotu można zauważyc ciężarówke wyjeżdżającą z podziemi WTC. A po co "wyburzono" budynek nr 7. a otóż moim zdaniem było to zrobione w celu uzyskania bardziej prawdopodobnego zamachu. W filmach które oglądałem były wyjasniane każde wątki od temp. w jakiej płonie paliwo odrzutowe czy wielkośc boeinga 757 który podobno uderzył w Pentagon a dziura w tym budynku. Naprawde to było kilka filmów które przekonały mnie ze informacje podawane w mediach nie do końca były prawdziw. I dlaczego FbI zagarnęla tasmy z pobliskiej stacji benzynowej na których podobno widac cały przebieg uderzenia samolotu w pentagon (inf. z filmu). Do tej pory nikt nie wie co znajdowało sie na tych taśmach. Jesli ktos wie więcej piszczie na dominik144@tlen.pl. 11 września tak mniezainspirował że napisałem prce o tym która liczyła 24 strony a w szkole przekonywałem moją klase otym co sie tam wydarzyło przez dwie godz. lekcyjne non stop 90 min. oki czekam na e-maile

ODPOWIEDZ

Terroryści?

~Gosiak

2009-09-29 23:22:08

Tak w ogóle WTC nie został rozwalony przez tych waszych terrorystów, którzy nie brali udziału w całej akcji, tylko przez amerykański rząd. A dlaczego? Najszybciej i nie rozckliwiając się zbytnio, ameryka potrzebowała wroga, gdyż zaczęły upadać jej koncerny zbrojeniowe. Ale o tym możnaby mówić i mówić ;)

ODPOWIEDZ

terrorysci

~lampard

2009-12-16 00:24:18

ja zaś !oglądałem i mam dużo filmów dokumentalnych, o pisują i pokazują ze to własnie jest zasługa Amerykańskiego rządu. Zrobili to oni sami sobie, a najgorsze jest to że dużo ludzi na św.. myśli sobie że to był zamach terrorystyczny, wcale im sie nie dziwie, bo media po prostu chcą żeby ludzie tak myśleli.Mam te filmy jak ktoś chciałby obejrzeć u dostępnie .

ODPOWIEDZ

terrorysci

~lampard

2009-12-16 00:44:17

a powód jest taki, iż właśnie chodziło o to ze amerykanie szukali wroga, ale moim zdaniem nie chodziło to,tylko o te koncerny zbrojeniowe. Chodziło to też o inne rzeczy ,a prawdą jest to że to nie był zamach terrorystyczny.

ODPOWIEDZ

terrorysci

~lampard

2009-12-16 00:54:46

a powód jest taki, iż właśnie chodziło o to ze amerykanie szukali wroga, ale moim zdaniem nie chodziło to,tylko o te koncerny zbrojeniowe. Chodziło to też o inne rzeczy ,a prawdą jest to że to nie był zamach terrorystyczny.

ODPOWIEDZ

to nie tak-ok

~einslive

2010-07-02 19:32:25

Teraz amerykańskie psy pociskają jakiegoś wyjadacza by potajemnie wyznał że wysadzono bo gasić się nie dało...pierdolenie.szkoda strażaków? a czy wszyscy cywile wyszli zanim go rozjebali? kto ważniejszy tysiące ludzi czy 100 strażaków?to sie kupy nie trzyma ale wymyślamy wszystko by odsunąć podejrzenia od 'rządu' ps.tajemnicza technologia strażacka pozwoliła na profesjonalne wyburzenie w kilka godzin gdy normalnie zajmuje to tygodnie?mydlenie oczu! usa wy huje!

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę