Dodawanie komentarza

Do tematu: A to ciekawe jest

Komentarze do artykułu: Świadome wyburzenie WTC7

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

A to ciekawe jest

~35groszy

2005-11-02 15:13:33

Aby wyburzyć budynek,potrzeba jest wiele godzin ślęcznia przy planach konstrukcyjnych budynku,musieli wiedziec wcześniej,że będą wysadzać ten budynek. Żeby doprowadzić do kontrolowanego wybuchu budynku,czyli zburzenia, pirotechnicy musieli wiedzieć gdzie (pod jaki nośnik - filar),ile ładunku wybuchowego podłożyć.Skutkiem dobrego rozplanowania gdzie ma nastąpić eksplozja, budynek zawala sie pionowo w dół,do środka. Kolejna sprawa jaka mnie dziwi to taka,że bardzo szybko rozwiesili "kurtyny" w oknach na pietrze gdzie są podłożone ładunki,wkońcu musieli zakryc kazde okno,na tym piętrze,do okoła budynku a nad ich głowami szalał pożar.
   Ciekawe to wszystko.

ODPOWIEDZ

Tak też mysle ze to marsjanie

~Dragon2100

2006-01-08 07:17:17

Tak też mysle ze to marsjanie

ODPOWIEDZ

ato ciekawe jest

~realista

2006-01-29 07:26:39

tego nie zrobili żadni terroryści to bylo przygotowywane wcześniej jak samoloty uderzyly ładunki już były założone,a propo samolotów istnieje możliwość sterowania samolotem z ziemi mówił to były minister transportu niemiec jest to tajna ;broń dla tych którzy chcieliby uprowadzić samolot

ODPOWIEDZ

no extra...

~[player]

2006-04-01 05:18:15

Najpierw: "4 i 5 maja <b><u>1988 roku</u></b> dla strażaków z Los Angeles to największy i najtragiczniejszy w skutkach pożar jaki kiedykolwiek zdarzył się w tym mieście." dalej "Od czasów tego pożaru, we wszystkich budowanych wieżowcach zaczęto montować wodne zraszacze na wypadek ognia." Poźniej "Budynek WTC7 został oddany do użytku wiele lat(<u><b>1987 rok</u></b>) po tragicznym w skutkach pożarze FIT w Las Vegas. Był wyposażony nie tylko w zraszacze wodne - jego konstrukcja bazowała na najnowszych osiągnięciach technicznych(...)"
   No to chyba jak wynika z tych cyatatów nie prawdę piszecie, bo nie mógł być wyposażony w zraszacze skroro dopiero po 1988 wyszło zarządzenie o ich montowaniu.:]

ODPOWIEDZ

wtc

~Lisica

2006-04-26 06:39:04

Ty no jak sopojrzeć na to logicznie to chyba player masz racje

ODPOWIEDZ

Player durniu

~Byly odwiedzajacy WT

2006-05-27 04:38:57

Dobrze przepis weszedl w 1988 roku ale chyba wczesniej tez montowali zraszacze nie wszedzie ale tam juz byly wiec po co wy[isujesz brednie o jakis przepisach o montowaniu ??

ODPOWIEDZ

to ciekawe

~gradi69

2006-06-19 04:33:09

pożar w 1988, a budynek wybudowany w wiele lat po pożarze, czyli w 1987. ktoś tu gada o spisku a sam nie widzi jakie absurdy wypisuje.

ODPOWIEDZ

I kolejny bład

~jacek

2006-08-29 14:00:06

Aha i jeszcze jedna rzecz w tym artykule nie gra...w poprzednim akapicie psiza , że FIT stoi w Los Angeles ( a naprawde tam stoi bo sprawdzilem w necie) a w drugim juz prosze: "Budynek WTC7 został oddany do użytku wiele lat(1987 rok) po tragicznym w skutkach pożarze FIT w Las Vegas". I gdzie tu jest logika redakcjo czy redakcja jest w stanie odpowiedziec na to czemu ten sam budynek ma niby stac w Las Vegas i Los Angeles ? Sam wierze w wasz koncepcje dotyczaca Busha i 11.09 ale w tym momencie zachowujecie sie jak wspominane przez was Mass Media

ODPOWIEDZ

TO JEST CIEKAWE!!!

~jozcho

2006-09-15 11:49:38

Budynki WTC pół roku wcześniej kupuje niejaki Larry Silverstein za 3.2 miliarda dolarów wpłaca tylko pierwszą rate 142 mln dolców , następnie ubezpiecza budynki na kwotę 7 miliardów baksów między innymi od ataków terrorystycznych po ataku rząda pełnego odszkodowania po negocjacjach firma Swiss Re wypłaca 4.6 miliarda baksów.Trzeba miec kiepełe a niezwykły łeb by zrobic taki geszeft, z ciekawostek po kupnie pan Silvwerstein zatrudnia firmę ochroniarską Securacom w której dyrektorem jest braciszek Busza Marvin Busch który także "ochrania" lotnisko Dulles i firmę lotniczą United Arlines czyli firmy związane z wydarzeniami 11.09.2001.Dziwne i zastanawjające jest także ekspresowe uprzątnięcie terenu po WTC i opylenie złomu chińczykom oraz indyjczykom bez badań mechanoskopijnch stali a nikt mi nie powie że temperatura we wieżowcach mogła osiągnąc temperature topnienia stali powdując zwalenie wież jak domki z kart , zawalenia budynków WTC noszą znamiona planowego wyburzenia przy pomocy materjałów wybuchowych zainstalowanych wewnątrz budynków (Securacom miał czas by to zrobic).FBI zwineło wszyskie materjały wideo do dziś ich nieujawniło, na koniec: WTC było wbudowane przy użyciu materjałów szkodliwych dla środowiska remont miął kosztowac około 200 mln baksów , rozważano także rozbiórkę której koszt wyceniano na 15 miliardów baksów także upieczono 2 pieczenie na jednym ogniu rozwalając wieże osiągając zyski finansowe a przedewszystkim polityczne co ciekawe wszystkie nitki prowadzą do Izraela...

ODPOWIEDZ

WTC

~Kon133

2006-10-11 13:37:30

WTC zawierało dużo azbestu

ODPOWIEDZ

Azbest...

~Kon133

2006-10-12 01:24:25

http://www.przekroj.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=391&Itemid=49
   W wieżach znajdowały się tony azbestu, który w latach budowy był uważany za nieszkodliwy. W latach 90 był już uważany za bardzo niebezpieczny dla zdrowia. Właściciele kompleksu WTC planowali rozebrać wierze albo wyremontować (remont kosztuje 200 miliardów dolarów, tyle co nowe wierze). Opłacalne dla nich było zrobić zamach terrorystyczny, którzy mieli zaplanować arabowie (To jest też opłacalne dla USA zaatakować tamten kraj zewzględu na rope). Czyli właściciel zaoszczędził 200 miliardów i dostał jeszcze odszkodowanie i pieniądze za sprzedany złom. Opłacalny interes...ale szkody duże - 3000 ludzi nie żyje w tym Frank A. DeMartini, który pewnie by im pokrzyżował plany. Taki niewygodny świadek (trzeba się go pozbyć). W dniu ataku z wojskowego lotniska wystartował samolot z ładunkami wybuchowymi (drugi samolot, który uderzył w WTC). Ładunki wybuchowe oczywiście załatwiali właściciele. To był kontrolowane wyburzenie, ale dlaczego w tak tragiczny sposób...tyle niewinnych ludzi zginęło, dlatego że niemogli ich wyremontować.
   Ja bym je wyremontował i dobudował kilka pięter...Bliźniacze wierze były bardzo mocnymi budowlami na świecie. Najwyższej jakości stal i inne materiały zużyte do ich budowy.
   Pierwszy na świecie budynek zbudowany w takim stylu, w stylu nowoczesnym.
   Zycie ludzkie jest ważniejsze od pieniędzy, ale nie dla wszystkich niestety.
   Smuci mnie, że niemogłem ich na żywo zobaczyć :(
   

ODPOWIEDZ

Azbest

~Kon133

2006-10-12 01:36:22

a ijeszcze jedno wszystkie 7 budynków WTC było ubespieczone i wszystkie 7 budynków zostało zniszczonych...

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę