Dodawanie komentarza

Do tematu: hmm

Komentarze do artykułu: Nowojorscy strażacy o wybuchach

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

hmm

~KOKO

2006-01-05 12:00:20

powiem ze bardzo interesujace ... sam intersuje sie WTC , no ale kiedy i jak podlozyli te ladunki ? ;/

ODPOWIEDZ

UFO

~gag

2006-04-01 07:05:40

to ufo podłożyło te łasdunki

ODPOWIEDZ

pierdy

~iiiiiiii

2006-04-18 07:07:25

clinton nawpierdalał się grochówki i jak pierdnął to rozjebało całe piętro

ODPOWIEDZ

Hmmm

~bastek

2006-09-08 12:35:13

Powiem ze ogladalem to gdzie indziej ale mam pare wnioskow. Po pierwsze gdy udynek sie wali to wyglada to inaczej , porownajcie wyburzenie WTC7 i zawalenie sie wiez , albo wogole inne filmy o wyburzaniu , strazacy opisuja to ze slychac bylo tylko Bum,bum,bum ..a ja zadam pytanie , jak inaczej ma brzmiec dzwiek spadajacych na siebie pieter i wybuchajacych pod cisnieniem okien ? moze powino wybuchnac i spasc bezgłosnie ?
   Dodatkowo Powiedzcie mi dla czego wybuzyli by tez WTC 7 jesli to mial byc zamach na rope ? Jak widze to moze ktos byl przeciwko całemu kompleksowi WTC , a nie wojnie o rope , nastepnie mogli wywalic w inny cel i takze miec pretekst , ot zestrzelic jakis samolot i zawalic na talibow , tak wogole to strona jest fajna , ale ja sam w to nie wierze , musze zadac pytanie czy redaktor czasami sam wierzy w te teorie , bo dla czego amerykanie wybrali by taką skomplikowana operacje , takze pomyslcie , i popatrzcie takze na inne zrodla i animacje jak waliło sie wtc , jesli ktos chce moge pare takich udostępnic poniewaz takowe posaidam , to by bylo na tyle , mozemy po konwersowac jesli ktos chce . Pozdro

ODPOWIEDZ

wtc

~Kon133

2006-10-08 22:39:06

Zawsze można było windą towarową z podziemia na piętra wjechać i podłożyć. Żeby zbużyć taki budynek potrzeba kilka ton materiału wybuchowego.

ODPOWIEDZ

Do: Bastek

~mexi

2006-10-22 08:50:55

Walące się piętra...110 pięter podzielić przez 10 sekund, wychodzi jakieś 10 "buum" na sekundę. Obewjrzyj filmik i sprawdź czy twoja teoria ma rację bytu.

ODPOWIEDZ

No nie ..

~Bastek

2006-10-26 13:27:53

To wytłumacz to inaczej , prosze ... to moze w ciagu tych 10 sekund WTC spadło bezgłosnie ? Ok ...piekne te teorie są , byc moze nikt z nas niema racji ... a my sie tu pozagryzamy bo kazdy chce miec racje , czasem nie wierzac w to co pisze ... ELo

ODPOWIEDZ

hmmm

~kaczor

2006-10-31 00:06:24

policz jak szybko spadałoby jabłko z WTC. Odpowiedź 10sek, jak szybko spadała góra WTC 10 sek. Ale po drodze miała jakieś 90 pięter które ani na sekundę nie zatrzymało tego spadku ...
   
   Dziwne że żaden z tych wieżowców się nie zawalił ---> http://911research.wtc7.net/wtc/analysis/compare/fires.html
   
   A paliły się do 20 razy dłużej i do 5 razy więcej pieter.
   
   

ODPOWIEDZ

I....

~bastek

2006-11-09 11:44:56

.......zaden nie miał 400 metrów ... Ehh jałowa dyskusja , nikt mi nie udowodni tego co tu mówicie , ja mam swoje zdanie i takie moje prawo , ale moim zdaniem z deka to sie kupy nie trzyma i tyle ..Oczywiscie bez obrazy ...elo

ODPOWIEDZ

pomyśl!

~Bery

2006-11-10 01:45:59

W 1945r. samolot uderzył w najwyższą obecnie wieże Nowego Jorku: Empire State Building i też się nie zawaliła! WTC były pierwszymi w historii świata budynkami, które się zawaliły z powodu pożaru i to po tak krótkim czasie!!!! Po drugie, proponuję obejrzeć nagrania z planowanego wysadzania budynków i porównać to do WTC... Identyczne. Ludzie, nie oszukujmy się, to po prostu jedno wielkie kłamstwo puszczone na cały świat i mord na tysiącach osób, ot tak....po prostu, żeby mieć pretekst do rozpoczęcia wojny na Bliskim Wschodzie, aby zdobyć ropę i zarabiać na tym miliardy dolarów. Naprawdę wierzcie, że dla niektórych ludzi pieniądze są czymś najcenniejszym i najważniejszym, dla których można poświęcić życie tylu ofiar...

ODPOWIEDZ

moze ktos wiem?

~tomek.galway

2007-01-13 20:17:52

jak sie nazywa film dokumentalny o nowojorskich strazakach bioracych udzial w akcji ratowniczej
   film ten byl kiedys emitowny chyba na TVP1

ODPOWIEDZ

realine spojrzenie

~paweł

2008-04-30 16:21:43

jest różnica między pożarem wieżowca a pożarem spowodowanym uderzeniem i wbiciem w środek samolotu pasażerskiego pełnego paliwa (loty zaplanowane na ponad 5 godz a trwały ok 45min chyba) z szybkością od 700 do 900 iluśtam km/h. Możliwe że bez rozprysku paliwa lotniczego pożar nie zmiękczyłby rdzenia, możliwe. Ponadto południowa wieża szybciej się zawaliła bo podcięta była dużo niżej niż wieża północna. Przy ugodzeniu w połowie lub poniżej budynek pewnie od razu poszedłby w dół i to nawet przewracając się na bok. Dźwięki obecne przy zawalaniu się takich kolosów to prasowane kolejno piętra, te niby wybuchy być może rdzeń pękany, na jednym z filmów widać poniżej mini wybuchy które oznaczały tylko uruchomienie systemu kontrolowanego zawalania budynku. Co do WTC7 też jest materiał, który pokazuje że budynek po środku na górze był naruszony. Nawet jeśli tak nie było, to być może jest to jedyny dyskusyjny element tej tragedii. Możliwe, że okoliczności zaczęły sprzyjać takiej decyzji wobec niewygodnych rzeczy jakie mógł mieścić WTC7. Reszta domniemań jest dla mnie niczym legendarna już chyba twarz szatana w dymie. Ale bzdury!;P to już dla tych, co lubią układać sobie zabobony żeby w nie wieżyć. Tak samo niby bomby pod samolotem, który walnął w południową wieżę i z niby myśliwcem zamiast pasażerskiego samol. przy pentagonie.

ODPOWIEDZ

wtc7 zburzyli bo ;

~tiesto

2009-01-22 13:59:25

a no dlatego zburzyli wtc7 bo tam znajdowały się wszystkie dokumenty dotyczace blizniaczych wież miedzy innymi.

ODPOWIEDZ

Wybuchy?

~Leviatan

2009-05-18 00:40:44

Hmm..
   J.w.- czy nie mogły to być uderzające o siebie stropy?
   Słyszałem też że odłamki płonącego samolotu odrapały rdzeń z ochrony p-ogniowej i dlatego się te wieże tak szybko zawaliły.
   
   W tamtych budynkach do takiej sytuacji nie doszło.

ODPOWIEDZ

świadome wyburzenie

~gosiak

2009-09-29 23:26:33

WTC została świadomie wyburzona przez amerykański rząd a nie przez żadnych cholernych terrorystów. A co ciekawe, te 2 wieże były pierwszymi w histori ludzkości prawdziwymi, potężnymi budynkami które zawaliły się od pożaru.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę